| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
88 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| BENYSØN - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-77 | 32,5 |
| L | 78-85 | 36 |
| XL | 86-92 | 38 |
| XXL | 93-98 | 39 |
✅ 22 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 109 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 20 % bumbac, 5 % elastan, 75% vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013815625683 |
Bucură-te de o senzație de lux la fiecare ocazie cu boxeri pentru bărbați Benysøn, care îmbină designul elegant cu confortul de top.Datorită vâscozei fine cu amestec de bumbac și elastan, acești boxeri te vor îmbrățișa fără a-ți restricționa mișcările.O alegere perfectă pentru purtarea zilnică, dar și pentru zilele lungi de muncă sau călătorii.
Boxerii pentru bărbați Benysøn sunt fabricați dintr-un amestec inovator de vâscoză și bumbac cu adaos de elastan.Vâscoza este cunoscută pentru finețea sa mătăsoasă, respirabilitatea excelentă și capacitatea de a elimina rapid umezeala.Bumbacul asigură moliciune și naturalețe la atingere, în timp ce elastanul oferă boxerilor elasticitatea necesară, astfel încât să se potrivească perfect și să nu strângă.
Croiala cu crac mai lung oferă o stabilitate mai bună și confort în mișcare.Elasticul țesut cu logo-ul proeminent Benysøn se menține perfect pe loc, nu taie și adaugă boxerilor un aer sportiv.Designul minimalist asigură că boxerii se potrivesc perfect în orice garderobă.Boxerii sunt alegerea perfectă pentru ședințe lungi la birou, călătorii și activități sportive ușoare.
Benysøn este un brand care mizează pe cele mai importante lucruri – confort, calitate și stil în simplitatea zilnică.Oferă lenjerie și șosete pentru bărbați din materiale plăcute, precum bumbac, vâscoză și elastan, care garantează confort pe tot parcursul zilei.Boxerii și șosetele lor sunt proiectate cu accent pe practicitate, croială modernă și abordare ecologică.Benysøn reprezintă astfel alegerea ideală pentru bărbații care apreciază designul curat și execuția de calitate fără compromisuri inutile.
Pentru ca boxerii tăi preferați să rămână în stare perfectă pentru mult timp, îți recomandăm să urmezi următoarele instrucțiuni de întreținere.
Sfat: Lenjeria ta preferată merită o tratare delicată.Și pentru că ne dorim să îți dureze mult timp, oferim, de asemenea, o mulțime de accesorii pentru spălare, care asigură o curățenie perfectă și protecția materialului.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 20 % bumbac, 5 % elastan, 75% vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013815625683 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase