| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
154 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| NEDETO - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI BĂRBAȚI/CHILOȚI BĂRBAȚI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 27 lei pe bucată (cu codul: ALFA) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 270 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473264060 |
Descoperă confortul maxim și stilul cu acești boxeri pentru bărbați de la marca Nedeto, în culoarea neagră universală.Sunt concepuți pentru a-ți asigura confortul pe tot parcursul zilei, fie că ești la muncă, la sală sau acasă.Designul lor minimalist și execuția de calitate le conferă un aspect atemporal, apreciat de orice bărbat modern și de partenera sa.
Boxerii Nedeto sunt fabricați dintr-un amestec de bumbac și elastan de calitate.Aceasta asigură că boxerii sunt plăcuți la atingere, respirabili și suficient de elastici pentru a se adapta perfect corpului tău – de aceea îi oferim până la mărimea 5XL.Datorită bumbacului, boxerii îți asigură confortul pe tot parcursul zilei, în timp ce elastanul garantează că stau bine pe loc și nu își pierd forma nici după spălări repetate.
Acești boxeri negri Nedeto au un design simplu, dar stilat, care se potrivește perfect tuturor bărbaților moderni.Elasticul țesut în talie este decorat cu logo-ul, oferind boxerilor un aspect discret și elegant.Cracii mai lungi oferă un suport mai mare, pe care îl vei aprecia în special în timpul activităților fizice.Boxerii sunt ideali atât pentru sport, cât și pentru purtarea zilnică.
Toți purtăm boxerii Nedeto, pentru că i-am fabricat noi înșine.Nedeto este marca noastră privată, unde punem accent în primul rând pe materiale de calitate și execuție impecabilă, astfel încât clienții noștri să se bucure de lenjerie intimă cu adevărat confortabilă și de calitate la un preț excelent.Boxerii sunt fabricați în Turcia.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime datorită sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473264060 |
893 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
boxeri
Sunt mulțumit de marca Nedeto
Republica Cehă
Nedeto
Recomand, pachetul de 10 bucăți este minunat, sunt de bună calitate, livrarea pachetului a doua zi de la livrare
Republica Cehă
Pantaloni scurți boxer Nedeto
Recomand, preț, calitate,
Republica Cehă
boxeri
cumpărat ca un cadou, sperăm că va mulțumi
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase