| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
75 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| PUMA - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI / BOXERI LUNGI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
✅ 68 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 136 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Germany, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245804790 |
Bucură-te de combinația perfectă de confort și stil modern cu boxerii pentru bărbați Puma.Datorită materialului de calitate și designului atemporal, sunt ideali pentru purtarea zilnică, fie că mergi la muncă, faci sport sau te relaxezi acasă.Boxerii Puma vor aduce bucurie fiecărui bărbat care caută un aspect simplu și calitate maximă pentru confortul său.
Boxerii sunt fabricați dintr-un amestec premium de bumbac cu adaos de elastan, ceea ce garantează mângâierea, respirabilitatea și elasticitatea lor.Baza de bumbac oferă o senzație plăcută pe piele, în timp ce elastanul asigură că boxerii se adaptează corpului tău și își păstrează forma chiar și după purtări repetate.
Varietatea de culori atemporale își va găsi locul în garderoba fiecărui bărbat stilat.Elasticul țesut în talie cu logo-ul Puma conferă boxerilor un aspect ușor sportiv.Cracii mai lungi asigură confort și suport pe parcursul întregii zile, fie că te așteaptă o zi lungă la birou, la volan sau activități sportive mai solicitante.Croiala practică permite libertatea de mișcare și este potrivită atât pentru un stil de viață activ, cât și pentru momentele de relaxare.
Brandul Puma este cunoscut în întreaga lume în special pentru hainele și lenjeria sa, purtate de sportivi celebri.Șosetele, tricourile, sutienele sau boxerii Puma pot fi purtate nu doar la sală, ci pentru orice ocazie, nu te vor face de rușine nici în excursii, nici la muncă.Indiferent de piesa aleasă, te poți bucura de materialul plăcut și croiala precisă, care ți se va potrivi perfect.
Pentru ca noii tăi boxeri să reziste mult timp, îți recomandăm să urmezi instrucțiunile de mai jos.
Sfat:Găsirea lenjeriei preferate este uneori o căutare lungă, de aceea dorim ca piesele tale preferate să reziste mult timp.De aceea, la noi vei găsi și o mulțime de trucuri grozave pentru spălarea lenjeriei, cum ar fi foițe de spălat sau săculeți pentru lenjerie delicată.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Germany, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245804790 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase