| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
50 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 64 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 316 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 88% poliester reciclat, 12 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721223965045 |
Vrei boxeri care să îți ofere confort perfect, design modern și calitate de top?Boxerii pentru bărbați Calvin Klein sunt alegerea potrivită!Datorită combinației de material fin și respirabil și croielii precise, îți oferă confort maxim pe tot parcursul zilei.Designul simplu și elegant și logo-ul iconic adaugă un stil care nu se demodează niciodată.
Acești boxeri sunt fabricați dintr-o combinație de fibre sintetice, asigurând o combinație perfectă de mângâiere, elasticitate și durabilitate.Materialul este ușor, excelent respirabil și evacuează rapid umezeala, astfel încât te vei simți proaspăt chiar și la purtarea pe tot parcursul zilei.Boxerii sunt, de asemenea, perfect elastici, astfel încât se așază excelent pe corp și se adaptează mișcărilor tale fără nicio restricție.Această combinație de materiale este ideală nu doar pentru purtarea zilnică, ci și pentru diverse activități sportive.
Aspectul minimalist cu elastic țesut în talie completează logo-ul Calvin Klein, oferind boxerilor un stil luxos și sofisticat.Boxerii au craci mai scurți, care îți permit libertate maximă de mișcare și nu se ridică.Croiala mulată îți conturează perfect silueta, lucru apreciat atât de tine, cât și de cei din jur.Datorită materialului neted, boxerii se potrivesc excelent și sub hainele strâmte, care astfel ies în evidență perfect.
Lenjeria pentru bărbați Calvin Klein este un pilon al industriei modei. Boxerii pentru bărbați sunt o dovadă că Calvin Klein știe cum să combine calitatea cu stilul.În cei peste 50 de ani de existență, brandul a demonstrat că puțini îi pot concura pe piața lenjeriei.Când vrei să te poți baza pe lenjeria ta în orice situație, atunci vrei lenjerie Calvin Klein.
Pentru ca boxerii să își păstreze forma perfectă și calitatea cât mai mult timp, urmează aceste instrucțiuni:
Sfat:Găsirea piesei potrivite de lenjerie care să ți se potrivească perfect este uneori dificilă.Când o găsești, merită să ai grijă de ea, pentru a te bucura de ea cât mai mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 88% poliester reciclat, 12 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721223965045 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase