| Viteza de livrare: | vineri 24.4. la dvs. |
| vineri 24.4. pentru ridicare | |
| vineri 24.4. la dvs. | |
| Cargus | vineri 24.4. la dvs. |
| FAN Courier | vineri 24.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
90 lei
54 lei
Cod: MEGA
|
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 54 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008023516 |
Cauți boxeri largi care să combine confortul, originalitatea și manopera de calitate?Boxeri largi pentru bărbați Styx cu elastic sport țesut sunt exact ceea ce ai nevoie!Materialul confortabil oferă un confort maxim la purtarea zilnică, iar modelele lor originale îți garantează un stil pe care puțini îl au.În plus, este un produs cehesc care garantează calitate și manoperă precisă.
Boxerii largi Styx sunt fabricați din 100% bumbac, ceea ce înseamnă că sunt respirabili, ușori și plăcuți la atingere.Bumbacul asigură o circulație excelentă a aerului, astfel încât te vei simți proaspăt chiar și după o zi întreagă de purtare.Acest material natural este, de asemenea, rezistent și plăcut pentru piele, lucru pe care îl vei aprecia atât la purtarea obișnuită, cât și la relaxarea acasă.
Datorită croielii mai lejere, boxerii largi îți oferă libertate maximă de mișcare, lucru pe care îl vei aprecia nu doar în timpul zilei obișnuite, ci și la activitățile sportive.Elasticul sport țesut asigură că boxerii largi stau bine pe loc și, în același timp, nu strâng nicăieri.Culorile vibrante și modelele unice fac din acești boxeri largi o piesă unică, care aduce un pic de originalitate și distracție în garderoba ta.
Lenjeria intimă Styx este preferată în special de cei pentru care personalitatea este importantă.Boxerii largi Styx sunt plini de culoare și sunt un ridicător instantaneu de moral și încredere.În plus, te poți bucura de materiale și execuție de primă clasă.Boxerii largi colorați pentru bărbați Styx sunt o alegere excelentă și ca cadou, pentru că pur și simplu nu poți da greș cu ei.În plus, sunt complet cusute în Republica Cehă.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime datorită sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008023516 |
469 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Pro:
Sexy ca naiba
Republica Cehă
Mare
A fost un pic prea strâns pe picioare, dar după prima spălare sa întins cumva și acum se potrivește perfect. Foarte confortabil
Republica Cehă
Simplu și pur și simplu frumos.
Aș putea face același model, chiar și în altă culoare.
Republica Cehă
Ușor,
aerisit, ușor de purtat.
Republica Cehă
Vă mulțumim
pantaloni scurți boxeri confortabili și de înaltă calitate
cadou frumos
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase