| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
55 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| BOXERI LARGI BĂRBAȚI 2PACK | |
| MĂRIME | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40,5 |
| XL | 42 |
| XXL | 44,5 |
| 3XL | 46,5 |
✅ 44 lei pe bucată (cu codul: ALFA) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 87 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228840 |
Bucurați-vă de confort elegant cu un pachet convenabil de boxeri largi pentru bărbați de la marca cehă Nedeto. În acest pachet, veți găsi boxeri largi eleganți cu un design colorat jucăuș, perfect pentru bărbații moderni cărora le pasă de calitate și de propriul confort. Alegerea ideală pentru uzura zilnică, muncă sau odihnă confortabilă la domiciliu.
Boxerii largi Nedeto sunt confecționați din bumbac de înaltă calitate , moale la atingere, respirabil și potrivit pentru a fi purtat toată ziua. Bumbacul oferă o senzație confortabilă pe piele și îndepărtează în mod natural umezeala, ceea ce veți aprecia în timpul unei zile lungi la serviciu sau pe canapea. Datorită materialului de calitate vă veți bucura de confort care vă va însoți pe tot parcursul zilei.
Modelul clasic în carouri este înviorat de culori îndrăznețe care se potrivesc în orice garderobă tinerească. Elasticul țesut cu logo-ul Nedeto nu numai că arată grozav, dar asigură că boxerii largi rămân bine la locul lor și nu apasă nicăieri. Nasturii din față adaugă un element practic și estetic pe care îl veți aprecia pentru purtarea zilnică. Boxerii largi Nedeto au o croială mai lejeră care asigură confort și libertate de mișcare.
Toți purtăm boxeri largi Nedeto, pentru că noi i-am făcut. Nedeto este marca noastră privată, unde punem accentul pe materiale de calitate și manoperă impecabilă, astfel încât clienții noștri să se poată bucura de lenjerie intimă foarte confortabilă și de calitate la un preț excelent. Pantalonii scurți sunt fabricați în Bangladesh.
Pentru a vă asigura că boxerii largi Nedeto rămân ca noi pentru mult timp, este important să aveți grijă de ei.
Sfat: Devino un expert în întreținerea lenjeriei cu ajutorul sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228840 |
866 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
2x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
dimensiune
De ce nu enumerați dimensiunile/înălțimea scaunelor?
Nu sunt în măsură să spun dacă pantalonii scurți mă vor ciupi.
Republica Cehă
pantaloni scurți pentru bărbați
Mare satisfacție
Republica Cehă
pantaloni scurți pentru bărbați
Nu există nicio modalitate de a ieși din contact aici. Potrivire foarte confortabilă cu elastic care nu ciupește. RECOMAND!
Republica Cehă
pantaloni scurți Nedeto
Super lucruri, extrem de mulțumit
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase