| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
185 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| LEE COOPER - BĂRBAȚI | |
| BOXERI BĂRBAȚI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 19 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | 100% bumbac |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111162314 |
Bucură-te de confort maxim cu boxerii largi pentru bărbați Lee Cooper, care îmbină stilul clasic cu designul modern.Datorită materialului plăcut, sunt incredibil de moi la atingere, respirabili și se adaptează perfect stilului tău de viață.Sunt ideali pentru o zi obișnuită la muncă, o excursie sau chiar pentru relaxare acasă.
Boxerii largi sunt confecționați din 100% bumbac, ceea ce înseamnă nu doar moi, dar și o respirabilitate excelentă și absorbție naturală a umidității.Bumbacul este alegerea ideală pentru purtarea zilnică, fiind potrivit și pentru pielea foarte sensibilă.Datorită rezistenței materialului, boxerii largi rezistă și la spălări frecvente, fără a-și pierde calitatea.
Boxerii largi Lee Cooper îți oferă libertate maximă de mișcare și suficient spațiu pentru confort pe tot parcursul zilei.Elasticul confortabil din talie se adaptează corpului tău, fără a te strânge neplăcut.Designul modern asigură că boxerii largi vor fi nu doar confortabili, ci și stilizați, devenind o piesă preferată în garderoba ta.
Brandul britanic Lee Cooper este bine cunoscut în întreaga lume și portofoliul său este cu adevărat vast.În sortimentul de lenjerie, atât bărbații, cât și femeile, fanii minimalismului sau cei care preferă modele și culori mai vii, își vor găsi ceva pe plac.Brandul Lee Cooper pune accent pe calitate, așa că te poți baza pe o manoperă de încredere, dar și pe cele mai calitative materiale, care te vor răsfăța.
Pentru ca boxerii tăi preferați să dureze mult timp, îți recomandăm să urmezi instrucțiunile de mai jos.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime cu sfaturile din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | 100% bumbac |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111162314 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase