| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
1 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| TOMMY HILFIGER - FEMEI | ||
| CHILOȚI / TANGA | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) |
|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 |
| S | 67-72 | 89-95 |
| M | 72-77 | 95-99 |
| L | 77-82 | 99-104 |
| XL | 82-87 | 104-110 |
✅ 68 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 204 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Olanda, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638990277 |
Aceștichiloți de damă Tommy Hilfiger sunt ideali pentru doamnele care iubesc confortul în timpul oricărei activități de agrement și pentru purtatul zi de zi. Datorită materialului folosit, vă veți simți ca în puf, purtându-i. Acest set avantajos trebuie să îl aibă toată lumea în garderobă, așa că nu ezitați și faceți-vă o bucurie cu acest articol divin!
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Olanda, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638990277 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase