| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
25 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - FEMEI | |||
| CHILOȚI / TANGA | |||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 102 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 80% nailon reciclat, 20 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Oferă-ți un stil seducător și confort pe tot parcursul zilei cu brazilienele pentru femei Calvin Klein în negru atemporal.Combinația dintre croiala feminină, detaliile fine și materialele funcționale le face alegerea ideală pentru purtarea zilnică și momentele speciale când vrei să te simți încrezătoare și confortabilă în același timp.
Chiloții sunt fabricați dintr-un amestec fin și elastic de elastan și fibre sintetice moderne.Fibrele sintetice se remarcă prin ușurință, respirabilitate și capacitatea de a elimina umezeala.Datorită elastanului adăugat, chiloții se adaptează perfect formei tale și își păstrează forma chiar și după multe spălări.
Brazilienele îți evidențiază posteriorul și, în același timp, oferă suficient confort.Detaliile fine din dantelă sau cu model adaugă lenjeriei un aer feminin, în timp ce talia confortabilă se adaptează plăcut corpului fără a lăsa urme.Sunt alegerea ideală pentru femeile care doresc să combine stilul cu funcționalitatea.
Brazilienele Calvin Klein pot fi folosite:
Lenjeria excepțională Calvin Klein este un pilon al industriei modei.Chiloții pentru femei sunt o dovadă că Calvin Klein știe cum să combine calitatea cu stilul.În peste 50 de ani de existență, brandul a demonstrat că puțini îi pot concura pe piața lenjeriei.Când vrei să te bazezi pe lenjeria ta în orice situație, atunci vrei lenjerie Calvin Klein.
Sfat: Lenjeria ta preferată merită o îngrijire delicată.Și pentru că ne dorim să te bucuri de ea cât mai mult timp, oferim, de asemenea, o mulțime de accesorii pentru spălare, care asigură o curățenie perfectă și protecția materialului.
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 80% nailon reciclat, 20 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase