| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
510 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| PIETRO FILIPI | |
| CHILOȚI MENSTRUALI PENTRU FEMEI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 93 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 95% vâscoză (din celuloză de bambus), 5 % elastan |
| Touch strat interior | lână merino |
| Culoarea stratului de atingere | negru |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Chiloții menstruali confortabili marca Pietro Filipi sunt potriviți pentru purtarea zilnică în timpul menstruației de intensitate medie.Respirabilitatea și senzația de uscat sunt asigurate de materiale naturale de primă clasă – vâscoza de bambus și lâna merino – și își fac treaba cu adevărat excelent!
Chiloții menstruali Pietro Filipi cu croială clasică continuă stilul și calitatea renumită a acestei mărci.Acești chiloți absorbanți se caracterizează printr-o absorbție medie și sunt potriviți pentru menstruația de intensitate medie și mai slabă.Zona absorbantă și impermeabilă este formată din trei straturi de protecție.Lâna merino din stratul de contact îndepărtează în mod fiabil umezeala de pe corp, fiind în plus un material antibacterian natural.
Compoziție: Chiloții menstruali Pietro Filipi sunt din vâscoză de bambus.Stratul interior:100% lână merino; 100% poliester.Stratul exterior:95% vâscoză de bambus, 5% elastan.
Marca Pietro Filipi este bine cunoscută la noi în special datorită hainelor business de calitate cu un aer modern.Acum poți încerca și lenjeria Pietro Filipi, inclusiv cea menstruală, care continuă trendul început, așa că te poți aștepta la materiale de calitate, croială precisă și design de primă clasă care cu siguranță te va încânta.
Dacă ai nevoie de mai multe informații despre chiloții menstruali, îți recomandăm să citești articolul nostru de pe blog:Cum să alegi chiloții menstruali?
Vei găsi acolo informații:
Sfat:Când găsești lenjeria menstruală care ți se potrivește și îți place, merită cea mai bună îngrijire.Datorită tratamentului corect, îți va servi cu încredere pentru mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | Are 175 cm înălțime, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 95% vâscoză (din celuloză de bambus), 5 % elastan |
| Touch strat interior | lână merino |
| Culoarea stratului de atingere | negru |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
481 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Republica Cehă
Chiloți menstruali PF
Am fost foarte mulțumită, din toți chiloții MS pe care îi am acasă, aceștia sunt într-adevăr cei mai respirabili, moi și confortabili. Nu mă ciupesc nicăieri.
Republica Cehă
Îl recomand!
Chiloțeii sunt confortabili și îmi place că sunt sustenabili. Ei îndeplinesc o funcție și mă ajută să trăiesc mai organic. Întreținerea este foarte simplă. Cred că este un concept interesant și mă bucur că din ce în ce mai multe companii din țară fac acest lucru.
Republica Cehă
Chiloți menstruali
Am fost foarte mulțumit de pantaloni, în mod normal port o croială diferită, dar această croială mai înaltă nu m-a deranjat deloc în combinație cu stilul elegant și, dimpotrivă, am crezut că mi se potrivește. În ceea ce privește calitatea, am fost, de asemenea, plăcut surprinsă. Cu alți chiloți, am constatat că nu mă simt 100% uscată după un timp și asta nu s-a întâmplat cu PF. Materialul este într-adevăr grozav!
Republica Cehă
Recomand
Chiloții sunt grozavi, îmi place materialul și talia mai înaltă cel mai mult :)
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase