| Viteza de livrare: | marți 26.5. la dvs. |
| marți 26.5. pentru ridicare | |
| marți 26.5. la dvs. | |
| Cargus | marți 26.5. la dvs. |
| FAN Courier | marți 26.5. la dvs. |
Produs nou
752 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| NEDETO | |
| CHILOȚI MENSTRUALI PENTRU FEMEI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 81 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac tricot |
| Touch strat interior | bumbac tricotat |
| Culoarea stratului de atingere | negru |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
Chiloții menstruali confortabili ai mărcii cehe Nedeto sunt potriviți pentru utilizare zilnică în timpul menstruației de intensitate medie.Confortul la purtare este asigurat de materiale plăcute – stratul de contact din microfibră antibacteriană, tricotul de bumbac și elasticul moale țesut cu logo-ul Nedeto.Cu chiloții pe care te poți baza, menstruația poate fi neașteptat de plăcută.Trebuie doar să încerci!
Chiloții menstruali Nedeto se numără printre produsele care îți vor plăcea rapid datorită fiabilității și croielii confortabile.Absorbția medie face din acești chiloți lenjeria ideală impermeabilă pentru menstruația normală.Inserția absorbantă este compusă din trei straturi de protecție, nu permite trecerea lichidului, împiedică înmulțirea bacteriilor și apariția mirosurilor, dar este totodată subțire și discretă.
Compoziție: Chiloții menstruali Nedeto sunt din tricot de bumbac.Stratul interior:100% microfibră; 100% poliester.Stratul exterior:95% bumbac, 5% elastan.
Marca Nedeto a fost creată ca marca noastră privată, pentru a-ți oferi lenjerie intimă cehă de top, fără să cheltuiești tot salariul.Lenjeria intimă pentru femei – și în special cea menstruală – merită cea mai înaltă calitate, de aceea acordăm atenție selecției materialelor și croielilor elaborate.
Dacă ai nevoie de mai multe informații despre chiloții menstruali, îți recomandăm să citești articolul nostru de pe blog:Cum să alegi chiloții menstruali?
Găsești acolo informații:
Sfat:Când găsești lenjeria menstruală care ți se potrivește și îți place, merită cea mai bună îngrijire.Datorită manipulării corecte, îți va servi cu fiabilitate pentru mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac tricot |
| Touch strat interior | bumbac tricotat |
| Culoarea stratului de atingere | negru |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
436 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Recomand
material plăcut, croială confortabilă
Republica Cehă
Nedeto
De asemenea, am chiloți normali și de bună calitate și preț
Republica Cehă
Recomand
Perfect, cumpărare repetată
Republica Cehă
chiloți Nedeto
Material de calitate și confortabil, partea absorbantă suficientă
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase