| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
18 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - FEMEI | |
| CHILOȚI / TANGA | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 370 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | Are 175 cm, cântărește 61 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 71 % poliamidă, 29 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Îți dorești o siluetă netedă și confort natural pe tot parcursul zilei?Cu acești chiloți modelatori de la Calvin Klein vei obține nu doar suport perfect, ci și o eleganță discretă.Datorită designului fără cusături și materialului fin, sunt aproape invizibili sub haine și în același timp îți modelează formele astfel încât să te simți încrezătoare în orice situație.
Chiloții sunt fabricați dintr-o combinație de fibre sintetice care asigură împreună elasticitate ridicată, rezistență și sunt plăcute la atingere.Poliamida cu elastan eficient modelează abdomenul, fesele și coapsele, fără a se tăia sau a crea disconfort.Materialul este neted și fin, fiind ideal și pentru purtarea pe tot parcursul zilei.
Designul monocrom cu logo-ul discret al brandului Calvin Klein adaugă lenjeriei un aer de lux și eleganță.Aspectul neted fără cusături asigură că chiloții rămân invizibili chiar și sub hainele strâmte – alegerea ideală sub rochii, fuste și pantaloni mulați, ori de câte ori vrei să îți crești încrederea.Chiloții au o croială înaltă și sunt concepuți pentru a modela ușor abdomenul și șoldurile fără a pierde din confort.Marginile fără cusături se mulează pe corp ca o a doua piele, garantând un aspect perfect și libertate de mișcare fără presiuni.
Lenjeria excepțională Calvin Klein este un pilon al industriei modei.Chiloții pentru femei sunt o dovadă că Calvin Klein știe cum să combine calitatea cu stilul.În cei peste 50 de ani de existență, brandul a demonstrat că puțini îi pot concura pe piața lenjeriei.Când vrei să te bazezi pe lenjeria ta în orice situație, atunci vrei lenjerie Calvin Klein.
Îngrijirea corectă va prelungi durata de viață a lenjeriei tale și va asigura că își păstrează forma și elasticitatea.
Sfat: Lenjeria ta preferată merită un tratament delicat.Și pentru că dorim să dureze mult timp, oferim și o mulțime de accesorii pentru spălare, care asigură o curățenie perfectă și protecția materialului.
| Model | Are 175 cm, cântărește 61 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Fibră artificială |
| Compoziție | 71 % poliamidă, 29 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase