| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
64 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - FEMEI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 45 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473212849 |
Cauți boxeri largi confortabili și stilizați, care să-ți ridice moralul în mod sigur?Boxerii largi damă Styx Art cu elastic sportiv într-un design jucăuș îți vor aduce nu doar o stare de bine, ci și confort maxim pentru purtarea zilnică.Indiferent dacă îi porți pentru somn, relaxare acasă sau ca o piesă confortabilă sub haine mai largi, te vei îndrăgosti de croiala și materialul lor de calitate.
Boxerii largi damă Styx Art sunt confecționați din 100% bumbac.Acest material natural este perfect respirabil și elimină bine umezeala, fiind potrivit și pentru purtarea pe tot parcursul zilei.Bumbacul este moale și delicat la atingere, fiind potrivit și pentru persoanele cu piele sensibilă, deoarece nu provoacă iritații.În același timp, boxerii noștri sunt rezistenți și își păstrează forma chiar și după spălări frecvente.
Boxerii largi damă Styx sunt perfect funcționali și stilizați.Imprimeurile jucăușe originale îți vor lumina ziua instantaneu, chiar și atunci când afară este gri.Croiala confortabilă îți asigură libertatea totală de mișcare în timpul relaxării pe canapea, fiind de asemenea excelenți ca pijama.Elasticul țesut în talie ține bine, dar nu strânge nicăieri, oferind în același timp boxerilor un aspect sportiv modern.
Brandul ceh Styx este cunoscut printre clienți în special pentru boxerii săi cu modele neobișnuite în culori vii.Principalul motiv al popularității acestui brand sunt însă materialele plăcute și croielile excelente, pe care le-am testat pe propria piele.Styx face parte din brandurile noastre private și ne punem mâna în foc pentru calitatea produselor.
Pentru ca noii tăi boxeri largi să reziste mult timp în stare perfectă, îți recomandăm să urmezi următoarele sfaturi.
Sfat:Găsirea piesei perfecte de lenjerie intimă, care să ți se potrivească perfect, este uneori dificilă.Când o găsești, merită să ai grijă de ea, pentru a rezista mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473212849 |
113 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Pantaloni scurți sport Styx art pentru femei cuburi de gheață
Acestea sunt unele dintre pantalonii mei scurți preferați. Se potrivesc foarte bine, elasticul nu taie. Îmi place că sunt veseli.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase