| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
31 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| GINO - BĂRBAȚI | |||
| BOXERI BAMBUS | |||
| MĂRIME | DESEMNARE | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 70-76 | 32 |
| M | M/L | 77-83 | 34 |
| L | L/XL | 84-95 | 38 |
| XL | XL/XXL | 96-110 | 40 |
| XXL | XXL/3XL | 111-122 | 43 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 60 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 70% vâscoză (din celuloză de bambus), 22 % poliamidă, 8 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074070 |
Boxerii bărbătești Gino aduc confort maxim garderobei tale datorită combinației de fibre naturale de bambus și designului fără cusături. Sunt concepute pentru cei care apreciază cel mai mult confortul în uzura zilnică și în activitățile sportive. Designul minimalist și aspectul modern vor fi pe placul bărbaților care iubesc simplitatea și funcționalitatea.
Boxerii Gino sunt confecționați din fibră de bambus, cunoscută pentru proprietățile sale antibacteriene, respirabilitatea excelentă și capacitatea de absorbție a umezelii. Acest lucru vă menține părțile intime proaspete pe tot parcursul zilei. Elastanul conferă boxerilor flexibilitate și durabilitate, astfel încât îți accentuează perfect toate atuurile.
Tehnologia fără cusături asigură faptul că boxerii nu vă vor ciupi sau irita pielea, făcându-i o alegere ideală pentru bărbații care țin la confort. Picioarele scurte permit o libertate completă de mișcare, oferind în același timp o acoperire amplă. Slipul boxer are un elastic moale, fără cusături, care menține lenjeria la locul ei, fără să împingă sau să alunece. La prima vedere, culoarea gri discretă va adăuga un stil sofisticat garderobei tale.
Gino este un brand ceh de lenjerie intimă cu o tradiție îndelungată, așa că nu este de mirare că sunt atât de populare printre clienți. Puteți găsi tot felul de lenjerie intimă pentru bărbați și au chiar și o filială pentru femei cunoscută sub numele de Gina. Boxerii Gino îi vor încânta pe iubitorii de clasici care caută o calitate perfectă la un preț confortabil.
Pentru a vă asigura că boxerii dvs. noi durează cât mai mult posibil și își mențin calitatea, urmați aceste linii directoare.
Sfat: Fibrele de bambus sunt printre cele mai fine materiale, așa că merită un tratament excepțional. Pentru ca boxerii dvs. să dureze mai mult, avem o mulțime de gadgeturi grozave pentru spălarea lenjeriei, cum ar fi hârtii de spălat și saci pentru rufe delicate.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 70% vâscoză (din celuloză de bambus), 22 % poliamidă, 8 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074070 |
1 121 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
54x |
| 4 |
|
6x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
1x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Material plăcut, fibră de bambus, foarte respirabil. Elastic și elastic larg la talie, ceea ce nu apasă și menține totul în loc.
Pro:
Plăcut
nu apasă nicăieri
Material
Contra:
prețul de achiziție
Republica Cehă
Pro:
Confortabil.
Republica Cehă
Pro:
Convenabil
Republica Cehă
Contra:
Pierd culoarea la spălare
Republica Cehă
Pro:
Bine de purtat
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase