| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| DIESEL - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI/SLIPURI/JOCKS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
191 lei
127 lei
102 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 64 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 102 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Lyocell |
| Compoziție | 6 % elastan, 94 % bumbac |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981413816 |
Acești chiloți pentru bărbați Diesel din colecția lor de modă sunt originali, comozi și bine realizați. Pentru fanii chiloților pentru bărbați recomandăm cu încredere acest articol. Compoziția materialului garantează confort maxim indiferent de tipul mișcării pe care o faceți, la fel cum elasticul țesut garantează că aceștia se vor așeza perfect în zona șoldurilor. Chiloți bărbați pentru Diesel sunt ambalați într-o cutie originală Diesel sau într-un pachet protector zip lock.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Lyocell |
| Compoziție | 6 % elastan, 94 % bumbac |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981413816 |
10 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
A venit rapid
Toate în ordine au apărut
Republica Cehă
Super performanță
Super performanță și calitate la un preț decent
Republica Cehă
Se potrivește bine
Se potrivește bine, cusături de bună calitate
Republica Cehă
Interesant
Boxeri interesanți, tradiționali și foarte originali.
Republica Cehă
Super
super fit, material excelent
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase