| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
87 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 54 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
Descoperă confortul și stilul cu boxerii pentru bărbați Styx, care sunt concepuți pentru bărbatul modern.Datorită elasticului sportiv și combinației de materiale de primă clasă, îți vor oferi confort la fiecare activitate, fie că este vorba de purtare zilnică, sport sau relaxare.Producția cehă garantează prelucrare precisă și durabilitate îndelungată.
Boxerii sunt fabricați dintr-un amestec de bumbac și fibre artificiale.Astfel, sunt respirabili, moi și plăcuți la purtare.Elastanul garantează că boxerii Styx se vor adapta perfect corpului tău și vor evidenția toate avantajele acestuia.În același timp, materialul este suficient de rezistent pentru situații solicitante și spălări frecvente.Te poți bucura astfel de confort pe tot parcursul zilei și libertate de mișcare în orice circumstanțe.
Boxerii Styx au în talie un elastic sportiv țesut cu un logo proeminent, care nu doar arată grozav, dar și stă ferm pe loc.Pantalonii scurți sunt ideali pentru bărbații care preferă libertatea și lejeritatea la fiecare pas.Boxerii au un design simplu, atemporal, astfel încât se potrivesc pentru orice ocazie.
Lenjeria Styx este complet fabricată în Republica Cehă.Această marcă tradițională cehă, cu o istorie de peste 30 de ani, pune accent pe calitatea produselor sale și folosește tehnologii moderne și metode tradiționale pentru a asigura cea mai înaltă calitate și confort.În plus, Styx face parte din mărcile noastre private, cărora le acordăm maximă atenție și pentru care ne punem mâna în foc – le-am testat chiar noi înșine.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime datorită sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 415 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Nimic
Pentru:
Calitate
Preț
Republica Cehă
Material confortabil, plăcut. Aș prefera fără o astfel de inscripție distinctivă, nu am găsit așa ceva în oferta cu modal. Dar aceasta este doar o opinie subiectivă.
Republica Cehă
Pro:
Potrivire excelentă
Republica Cehă
Styx este o calitate dovedită. Cumpăr în mod regulat.
Republica Cehă
Boxeri
se potrivește perfect, material frumos
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase