| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
84 lei
63 lei
38 lei
Cod: MEGA
|
| Veți economisi 21 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 38 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008166350 |
Cauți combinația perfectă de confort, stil și execuție de calitate?Boxerii pentru bărbați Styx cu elastic clasic în talie îți asigură confort pe tot parcursul zilei, fie că ești la muncă, faci sport sau te relaxezi acasă.Datorită cracilor mai scurți, se potrivesc perfect și sub pantaloni strâmți și îți pun în evidență posteriorul.În plus, sunt fabricați în Cehia, ceea ce garantează o execuție precisă și o calitate de primă clasă.
Acești boxeri sunt fabricați dintr-un amestec unic de bumbac, modal și elastan.Acest material combină cele mai bune proprietăți ale fibrelor naturale, asigurând mângâiere, respirabilitate și o senzație plăcută pe piele.Modalul conferă boxerilor finețe, lejeritate și elimină umezeala pentru un confort maxim chiar și în activități mai solicitante.Boxerii sunt plăcut elastici, se potrivesc perfect și își mențin forma.
Boxerii pentru bărbați Styx au craci mai scurți, care nu se ridică niciodată și îți oferă maximă libertate de mișcare.Boxerii Styx îi poți purta într-o zi obișnuită la birou, fiind potriviți și sub pantaloni scurți sport.Elasticul clasic în talie cu logo-ul Styx stă perfect la locul său, nu strânge și se adaptează corpului tău fără să te incomodeze.Designul modern conferă boxerilor un aer sportiv și minimalist, astfel încât să te simți grozav în ei.
Marca cehă Styx este cunoscută printre clienți în special pentru boxerii săi cu modele neobișnuite în culori vibrante.Principalul motiv al popularității acestei mărci sunt însă materialele plăcute și croielile excelente, pe care le-am testat pe propria piele.Styx face parte din mărcile noastre private și ne punem mâna în foc pentru calitatea produselor.
Pentru ca boxerii tăi preferați să reziste mult timp în stare bună, îți recomandăm să urmezi următoarele sfaturi:
Sfat:Găsirea piesei potrivite de lenjerie intimă care să ți se potrivească perfect poate fi uneori dificilă.Când o găsești, merită să ai grijă de ea, pentru a rezista mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008166350 |
13 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
aproape perfect
Le găsesc confortabile, arată bine
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase