| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| DIESEL - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI/SLIPURI/JOCKS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
191 lei
127 lei
95 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 64 lei |
|
|
✅ 48 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 95 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995282 |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995282 |
14 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Sus
Aspectul lor este pur și simplu de top. Plăcut pe corp. Îi recomand.
Republica Cehă
satisfacție reală
Cinci din cinci persoane. Calitate reală.
Republica Cehă
Recomand
L-am cumpărat în principal pentru sport și trebuie să spun că după câteva antrenamente am ajuns la concluzia că acest amestec de materiale mi se potrivește cel mai bine.
Republica Cehă
BAKER
PECKAAAA! Sunt grozave. Au sosit rapid și sunt foarte mulțumit.
Republica Cehă
O altă ligă
Ei bine, este o ligă diferită față de cea cu care eram obișnuit. Îl recomand tuturor băieților pentru că calitatea este cea mai bună.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase