| Viteza de livrare: | marți 26.5. la dvs. |
| marți 26.5. pentru ridicare | |
| marți 26.5. la dvs. | |
| Cargus | marți 26.5. la dvs. |
| FAN Courier | marți 26.5. la dvs. |
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| HEAD - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 31 |
| M | 79-88 | 34 |
| L | 88-99 | 36 |
| XL | 99-109 | 38 |
|
96 lei
65 lei
52 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 31 lei |
|
|
✅ 26 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 52 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917483 |
Acești boxeri pentru bărbați Head sunt interesanți, confortabili și mai ales accesibili ca și preț. Calitatea boxerilor față de prețul lor este imbatabilă. Este vorba despre boxeri moderni și de firmă, în plus se potrivesc perfect, nu zgârie pielea și nici nu o strâng. Veți aprecia confortul, croiala și materialul plăcut atât în timpul antrenamentelor, cât și a uzului zilnic.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Producător | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917483 |
471 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
2PACK Chiloți boxeri HEAD pentru bărbați Albastru (841001001 021
foarte frumos
Republica Cehă
2PACK Chiloți boxeri HEAD pentru bărbați Albastru (841001001 021
foarte frumos
Republica Cehă
Pantaloni scurți boxeri pentru bărbați 2PACK Head
Material frumos, se potrivește foarte bine.
Republica Cehă
bombă
doar bomba
Republica Cehă
Elegant
Nimic prea fantezist, îmi convine.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase