| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
84 lei
42 lei
25 lei
Cod: MEGA
|
| Veți economisi 43 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 25 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
Bucură-te de confortul care durează toată ziua cu boxerii pentru bărbați Styx în culori clasice.Acești boxeri pentru bărbați cu cracuri mai scurte și elastic sportiv sunt alegerea ideală pentru purtarea zilnică și performanțe sportive deosebite.În plus, te poți baza pe calitatea tradițională cehă care nu te va dezamăgi niciodată.
Boxerii sunt fabricați dintr-un amestec premium de bumbac și fibre sintetice.Bumbacul este respirabil și delicat cu pielea, în timp ce modalul conferă materialului mătăsoasă moliciune și rezistență la uzură.Datorită elastanului, boxerii se adaptează corpului tău și asigură libertate totală de mișcare fără nicio restricție.Această combinație de materiale asigură un echilibru perfect între confort, funcționalitate și durabilitate.
Boxerii Styx au cracuri mai scurte care nu se rulează și îți oferă libertate maximă de mișcare.Elasticul sportiv în talie cu logo-ul Styx stă bine pe loc, nu strânge și oferă boxerilor un aspect modern.Culorile clasice adaugă garderobei tale eleganță atemporală și stil distinctiv.
Brandul ceh Styx este cunoscut printre clienți în special pentru boxerii săi cu modele distincte în culori vibrante.Principalul motiv al popularității acestui brand sunt materialele plăcute și croielile excelente.Styx este una dintre mărcile noastre private și garantăm calitatea produselor.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime datorită sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac, Modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
53 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
:P
Slintám
Republica Cehă
Densitate
Sunt foarte sexy în astea.
Republica Cehă
Bombă!!!!!!!
Cel mai important, acestea sunt confortabile și ușor de purtat.
Republica Cehă
o bucurie pentru ochi.
Nu mai am nimic de spus.
Republica Cehă
Acestea sunt TOP
Aș prefera cu siguranță boxerii în locul chiloților. Confort și lux.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase