| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| DIESEL - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI/SLIPURI/JOCKS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
159 lei
84 lei
63 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 75 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 63 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 30°C mașina de spălat |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192433329 |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 30°C mașina de spălat |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192433329 |
17 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
satisfacție
Republica Cehă
Luxus
Luxusní
Republica Cehă
Cei mai buni boxeri...
Albastrul este bun și la fel sunt și boxerii.
Republica Cehă
Frumos
Bunuri frumoase, selecție clară, livrare rapidă
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase