| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| RALPH LAUREN - BĂRBAȚI | |
| BOXERI LUNGI / BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
261 lei
255 lei
191 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 5 lei |
|
|
✅ 96 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 191 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 5045019240189 |
Ralph Lauren - chiloți boxeri pentru bărbați 2pachete
pentru titlebărbați - Polo Ralph LaurenPachetul de 2titlebox eri pentru bărbați Ralph Lauren într-o cutie de cadou frumoasă este un duo de boxeri de titlecalitatetitle foarte titleOriginal Underwear - Trainers.cztitle, realizat din 95% bumbac. La prima atingere, veți ști cu ce aveți de-a face. Lauren se asigură că produsele acestui îndeplinesc nu numai cerințele înalte de design vestimentar, ci, bineînțeles, și de calitate. În ambele cazuri, este clar că reușesc. LaurenBoxerii pentru titlebărbațititleRalph Lauren din colecția de modă într-un pachet cadou de două bucăți au o potrivire excelentă și sunt confecționați din materiale de înaltă calitate. În opinia noastră, merită cu siguranță investiția.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 5045019240189 |
33 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Peck
Ralph nu m-a dezamăgit niciodată, se potrivește foarte bine, materialul este grozav. Nu pot decât să o recomand.
Republica Cehă
Recomand
material excelent - vara, perfect sub pantaloni
Republica Cehă
Potrivire confortabilă
Potrivire confortabilă
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase