| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| RALPH LAUREN - BĂRBAȚI | |
| BOXERI LUNGI / BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
196 lei
127 lei
95 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 69 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 95 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 5045019241421 |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 5045019241421 |
10 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
material plăcut
material plăcut, se potrivește bine, dimensiunea corespunde
Republica Cehă
Totul se potrivește
funcționează conform descrierii
Republica Cehă
Îmi plac dungile
Am cumpărat-o pentru o petrecere marinărească
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase