| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / SLIPURI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
157 lei
146 lei
109 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 10 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 109 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113180692 |
Boxerii bărbați Calvin Klein nici nu mai au nevoie de prezentare. Sunt niște legende în lumea lenjeriei intime. La fiecare șase luni, toată lumea așteaptă să vadă cu ce colecție de modă ies pe piață Colecția basic Calvin Klein este poate una dintre cele mai bine vândute printre boxerii clasici. Țesăturile folosite pentru acești boxeri calitativi variază în funcție de tip, de la bumbac, microfibre, elastan până la combinații ale acestora. Calvin Klein are grijă să-și mențină reputația de guru al modei și, cu siguranță, nu se lasă mai prejos de așteptări. În ceea ce privește calitatea și desAignul, acesta reușește în mod clar să rămână în centrul atenției.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113180692 |
21 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Super
material plăcut
Republica Cehă
Toate okey
nu există nimic care să indice
Republica Cehă
Satisfăcut
funcționează bine
Republica Cehă
Recomand
Lenjerie de calitate pe care o recomand.
Republica Cehă
Ei nu au nicio vină
Sunt boxeri de lux... Mă simt bine în ei și asta e ideea. Culoarea este grozavă. Nu-mi place lenjeria strălucitoare, este nepractică. 5 din 5 pentru mine.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase