| Viteza de livrare: | luni 27.4. la dvs. |
| luni 27.4. pentru ridicare | |
| luni 27.4. la dvs. | |
| Cargus | luni 27.4. la dvs. |
| FAN Courier | luni 27.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| DIESEL - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI/SLIPURI/JOCKS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
154 lei
95 lei
71 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 59 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 71 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 30°C mașina de spălat |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192731647 |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 30°C mașina de spălat |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192731647 |
10 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Practic
Practic pentru orice sezon
Republica Cehă
Calitate
produse străine de calitate
Republica Cehă
Se potrivesc foarte bine
material și tăietură de foarte bună calitate, se potrivesc foarte bine.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase