| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| BJORN BORG - BĂRBAȚI | |
| BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 66-69 |
| M | 70-73 |
| L | 74-81 |
| XL | 82-87 |
| XXL | 88-94 |
|
212 lei
170 lei
128 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 43 lei |
|
|
✅ 43 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 128 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | Björn Borg Sweden AB, Frösundaviks Allé 1 16970 Solna, Sweden, nfo@bjornborg.com |
| EAN | 7321464259692 |
Când vine vorba de lenjerie intimă, din când în când, cineva preferă stilul în locul confortului. Avem pentru dvs. o veste grozavă, acest 3pack boxeri de la brandul Björn Borg le au pe amândouă. Acești boxeri sunt foarte confortabili și în plus arată grozav. Cu siguranță nu vă veți simți rușinat, nici chiar atunci când prietenul dvs. nebun vă va trage jos pantalonii la o petrecere. Tot ce trebuie să faceți apoi este să vă rotiți de câteva ori, să mergeți ca pe podium și toate doamnele vă vor cădea în brațe.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | Björn Borg Sweden AB, Frösundaviks Allé 1 16970 Solna, Sweden, nfo@bjornborg.com |
| EAN | 7321464259692 |
74 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Z
Recomand, comunicare excelentă cu magazinul, livrare rapidă, bunuri de calitate :)
Republica Cehă
Cumpăr acest brand în mod repetat, bunurile sunt calificate, solide și de lungă durată
Republica Cehă
pohodlné
pohodlné
Republica Cehă
e pur și simplu o nebunie.
Nu aș purta nimic altceva
Republica Cehă
Conveniență
confort garantat
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase