| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
483 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| BOXERI BAMBUS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 38 lei pe bucată (cu codul: ALFA) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 190 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 82% vâscoză (din celuloză de bambus), 12 % poliamidă, 6 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
Boxerii pentru bărbați Nedeto din viscoză de bambus vă oferă nu numai un confort excepțional, ci și un design elegant și funcțional. Datorită designului lor fără cusături, acestea sunt alegerea ideală pentru purtarea zilnică, fie la serviciu, în timpul sportului sau când vă relaxați acasă. Sunt atât de confortabile, încât nici nu vei dori să le dai jos.
Boxerii sunt realizați din viscoză de bambus cu elastan. Fibrele de bambus sunt cunoscute pentru respirabilitatea și proprietățile lor antibacteriene, ceea ce înseamnă că pielea ta va rămâne proaspătă chiar și în timpul întâlnirilor dificile cu șeful sau al vizitei soacrei. Elastanul conferă boxerilor flexibilitate și durabilitate, astfel încât aceștia se adaptează perfect la corpul tău.
Construcția fără cusături a chiloților boxeri Nedeto asigură confort maxim fără bășici și tăieturi neplăcute. Picioarele mai lungi fac din chiloții boxer o alegere ideală pentru bărbații care apreciază mai multă acoperire și suport în timpul mișcării. Elasticul țesut cu logo-ul minimalist Nedeto se prinde perfect fără să împingă, asigurându-se că boxerii rămân la locul lor toată ziua.
Cu toții purtăm boxeri Nedeto, pentru că i-am făcut noi înșine. Aceste șosete sunt fabricate în Turcia. Nedeto este marca noastră privată și vom da o mână de ajutor produselor sale. Punem accentul pe materiale de calitate și manoperă impecabilă, astfel încât clienții noștri să se poată bucura de lenjerie modernă la un preț excelent. Boxerii sunt fabricați în Turcia.
Pentru a vă asigura că boxerii dvs. noi își păstrează calitatea cât mai mult timp posibil, vă rugăm să urmați aceste instrucțiuni:
Sfat: Fibrele de bambus sunt printre cele mai fine materiale, așa că merită un tratament excepțional. Pentru a vă asigura că șosetele dvs. sunt întotdeauna într-o formă excelentă, avem pentru dvs. o mulțime de gadgeturi grozave pentru spălarea lenjeriei, cum ar fi hârtii de spălat și saci pentru rufe delicate.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Vâscoză (din celuloză de bambus) |
| Compoziție | 82% vâscoză (din celuloză de bambus), 12 % poliamidă, 6 % elastan |
| Elastic | fără cusătură |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
2 399 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Slovacia
Boxeri
Recomand
Republica Cehă
Nedeto
Material plăcut. Nu am transpirat niciodată în bambus.
Republica Cehă
boxeri
Recomand, raport foarte bun calitate vs. preț
Republica Cehă
Boxeri
Recomand
Republica Cehă
Pantaloni scurți boxeri din bambus Nedeto fără cusături pentru b
Perfect, material plăcut, satisfacție completă
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase