| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| RALPH LAUREN - BĂRBAȚI | |
| BOXERI LUNGI / BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
298 lei
244 lei
183 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 53 lei |
|
|
✅ 61 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 183 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 40°C mașina de spălat, uscător de rufe, albire, curățare uscată |
| EAN | 4045235823952 |
box eri Ralph Lauren într-o cutie de cadou frumoasă sunt de foarte titlebună calitate - Trenýrkárna.czTreiutitlede boxeri de titlecalitate superioarătitle, confecționați din 95% bumbac. La prima atingere, veți ști cu ce cz aveți de-a face. Lauren se asigură că produsele acestui îndeplinesc nu numai cerințele ridicate în materie de design, ci, desigur, și în ceea ce privește calitatea. În ambele cazuri, este clar că reușesc. Lauren Slipii boxeri pentru titlebărbațititleRalph Lauren într-un pachet cadou de trei au o potrivire excelentă și sunt confecționați din materiale de înaltă calitate. În opinia noastră, merită cu siguranță investiția.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Spălare | 40°C mașina de spălat, uscător de rufe, albire, curățare uscată |
| EAN | 4045235823952 |
1 379 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
35x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Pot să fac asta.
aceștia sunt boxeri divini, absolut fără cusur
Republica Cehă
Revizuit de
Satisfacție cu privire la magazin și bunuri
Republica Cehă
Pro:
foarte plăcut
dimensiunea se potrivește conform graficului
Republica Cehă
Pro:
totul în ordine
Republica Cehă
negru
Soțul mulțumit
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase