| Viteza de livrare: | luni 27.4. la dvs. |
| luni 27.4. pentru ridicare | |
| luni 27.4. la dvs. | |
| Cargus | luni 27.4. la dvs. |
| FAN Courier | luni 27.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CLIMBER - BĂRBAȚI | |
| BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 72-79 |
| M | 80-87 |
| L | 88-95 |
| XL | 96-103 |
| XXL | 104-111 |
|
63 lei
47 lei
Cod: TURBO
|
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 47 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
Acești pantaloni czCorpi scurțititleconfortabilititle din bumbac de la titlebrandul ceh - trenýrkárna.czProducătorul cehtitle face parte din clasici. , cu croială confortabilă, cu elastic matlasat și model tradițional în culori plăcute, face ca această titlelenjerie de corp Trenýrkárnatitle title.title titlecztitle să fie una dintre cele mai populare. Proprietarii vor aprecia versatilitatea acestora, care pot fi utilizate în sport, la serviciu, acasă, aproape oriunde. Raportul preț/calitate este, de asemenea, mai mult decât bun, iar numărul de clienți mulțumiți este în continuă creștere. Toți ber titleClimbertitle sunt înfășurați cu o bandă de hârtie tare cu logo-ul titleClimber Lingerietitle.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase