| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-79 | 34 |
| M | 80-89 | 39 |
| L | 90-99 | 42 |
| XL | 100-114 | 45,5 |
| XXL | 115-120 | 49 |
|
263 lei
243 lei
182 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 20 lei |
|
|
✅ 91 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 182 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872457 |
Pantalonii scurți sunt ca insignele secrete ale supereroilor - nimeni nu trebuie să le vadă, dar tu știi că le ai! Și tocmai de aceea vrem să vă prezentăm acești pantaloni scurți Calvin Klein!
Pantaloni Calvin KleinBorturi pentru titlebărbațititle de la jerie lenjerie intimăCalvintitleKleintitle lenjeria intimăCalvintitleKleintitle se caracterizează în primul rând prin croiala lor confortabilă. Acești pantaloni scurți de lux vă vor satisface cu siguranță toate cerințele, este un clasic cu un design de foarte bună calitate. Dacă sunteți în căutarea unei lenjerii de calitate, vă recomandăm cu căldură pantalonii scurți Calvin Klein. Sunt ambalați într-o cutie originală Calvin Klein iar acest pachet cu două perechi va fi un cadou drăguț, deosebit.
Pentru mai multe informații, consultați informațiile despre produsul clasic.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872457 |
913 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Purtare confortabilă din material plăcut
Republica Cehă
Pro:
Calitate
Republica Cehă
Pro:
Material bun
Republica Cehă
5 recenzii false
în termen de o lună
nimic mai mult
Republica Cehă
Perfect adaptat
Frumos adaptat - tăiat.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase