| Viteza de livrare: | vineri 24.4. la dvs. |
| vineri 24.4. pentru ridicare | |
| vineri 24.4. la dvs. | |
| Cargus | vineri 24.4. la dvs. |
| FAN Courier | vineri 24.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
85 lei
55 lei
33 lei
Cod: MEGA
|
| Veți economisi 31 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 33 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007973140 |
Cauți boxeri care combină stilul, confortul și calitatea de primă clasă?Atunci acești boxeri largi Styx sunt exact pentru tine!Îți vor oferi respirabilitate perfectă și confort pentru purtarea zilnică.Datorită croielii elaborate, se potrivesc perfect și sunt ideali nu doar pentru purtarea zilnică, dar fac față și activităților sportive mai solicitante sau relaxării acasă.
Boxerii sunt fabricați din 100% bumbac de primă clasă, care nu doar că este moale la atingere, dar și foarte respirabil.Aceasta înseamnă că chiar și în timpul purtării pe tot parcursul zilei te vei simți proaspăt și confortabil.În plus, bumbacul este hipoalergenic, ceea ce este apreciat și de cei cu piele mai sensibilă.Acest material este, de asemenea, suficient de rezistent pentru a rezista spălărilor frecvente și pentru a-și păstra în continuare moliciunea și culorile vibrante.
Datorită croielii lejere, te vei simți complet confortabil în acești boxeri, deoarece oferă spațiu suficient pentru mișcare naturală.Elasticul țesut, dar confortabil, cu logo-ul Styx conferă boxerilor un aspect sportiv modern și asigură că lenjeria stă perfect la locul ei.Modelul popular în carouri este atemporal și nu va ieși niciodată din modă, așa că boxerii se potrivesc perfect în orice garderobă.
Lenjeria intimă Styx este preferată în special de cei pentru care personalitatea este importantă.Boxerii Styx sunt plini de culoare și sunt un instantaneu ridicător de moral și încredere.În plus, te poți bucura de materiale și execuție de primă clasă.Boxerii colorați pentru bărbați Styx sunt o alegere excelentă și ca cadou, pentru că pur și simplu nu poți da greș cu ei.În plus, sunt complet confecționați în Republica Cehă.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime cu sfaturile din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 100% bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007973140 |
186 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Calitate
Calitate, culoare bună. Material plăcut.
Republica Cehă
Toate ok
Lenjerie de corp absolut grozavă pe care o pot doar lăuda.
Republica Cehă
Super magazin
Sala de antrenament este grozavă. Facem cumpărături acolo de mult timp.
Republica Cehă
Toate laudele
Materialul este de top-notch. Tăiat la fel. Sunt mulțumit.
Republica Cehă
Super lenjerie
Super lenjerie. Bătrâna mea doamnă este fericită, la fel și eu.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase