| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
90 lei
54 lei
Cod: MEGA
|
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 54 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Compoziție | 100% poliester |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
Experimentează confortul desăvârșit cu boxeri largi din satin pentru bărbați Styx.Designul lor elegant și atemporal, combinat cu materialul plăcut, îți va oferi încredere și confort în purtarea zilnică și la ocazii speciale.În plus, ca produs al brandului ceh Styx, poți fi sigur că porți calitate cu o tradiție îndelungată.
Boxerii largi sunt fabricați din satin de poliester, care aduce câteva avantaje cheie.Boxerii largi din satin Styx sunt ușori și moi la atingere, dar suficient de respirabili, așa că sunt potriviți și pentru zilele lungi, când ești mereu în mișcare.Boxerii îți vor oferi senzația de lux plăcut în fiecare zi.În plus, poliesterul este cunoscut pentru durabilitatea și rezistența sa la deteriorare.
Culoarea cu un luciu ușor conferă acestor boxeri largi un aspect atemporal și elegant.Elasticul clasic în talie asigură că boxerii nu se ridică, nu strâng și nu se taie.Croiala practică și lejeră este ideală pentru libertate maximă de mișcare, așa că sunt perfecți nu doar pentru ocazii speciale, ci și pentru relaxare pe canapea sau lenevitul de duminică în pat.
Brandul ceh Styx este cunoscut printre clienți în special pentru boxerii săi cu modele inedite în culori vibrante.Principalul motiv al popularității acestui brand sunt însă materialele plăcute și croielile excelente, pe care le-am testat pe propria piele.Styx face parte din mărcile noastre private și garantăm calitatea produselor.
Pentru a te bucura cât mai mult de confortul boxerilor tăi preferați, îți recomandăm să urmezi aceste sfaturi.
Sfat:Găsirea piesei perfecte de lenjerie intimă care să ți se potrivească perfect poate fi uneori dificilă.Odată ce ai găsit-o, merită să ai grijă de ea pentru a te bucura de ea cât mai mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Compoziție | 100% poliester |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
34 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Pantaloni scurți Styx
Pantaloni scurți frumoși, bine potriviți.
Republica Cehă
Super
Produs de calitate.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase