| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - FEMEI | |||
| CHILOȚI / TANGA | |||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
106 lei
65 lei
49 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 41 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 49 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Material | Nailon |
|---|---|
| Compoziție | 91 % nailon, 9 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934396350 |
Chiloții Calvin Klein arată foarte luxos, și nu doar datorită croielii. Materialul folosit se potrivește bine și este foarte plăcut la atingere. Despre lenjerii cu un astfel de grad de calitate nu putem spune nimic rău. Materialul extrem de plăcut și croiala genială se așează perfect și, mai ales, arată grozav. Sunt ambalați în simpla pungă ZipLock, pentru a-i proteja de deteriorări mecanice. Cu siguranță va fi un cadou deosebit, pe placul multora.
| Material | Nailon |
|---|---|
| Compoziție | 91 % nailon, 9 % elastan |
| Elastic | clasic |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934396350 |
9 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Materie excelentă
Ideal pentru sport, se potrivește foarte bine pe corp
Republica Cehă
Purple este cel mai bun
Am ales această combinație de culori dintre toate și mi se pare cea mai potrivită pentru lenjerie...
Republica Cehă
Recomand chiloții
totul așa cum ar trebui să fie
Republica Cehă
Plăcută
Foarte frumos
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase