| Viteza de livrare: | joi 16.4. la dvs. |
| joi 16.4. pentru ridicare | |
| joi 16.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 16.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 16.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN - FEMEI | |||
| CHILOȚI / TANGA | |||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
162 lei
106 lei
80 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 56 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 80 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Material | Bumbac, Modal |
|---|---|
| Compoziție | 18 % elastan, 41 % modal, 41 % bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113231103 |
Acești chiloți Calvin Klein arată foarte luxos, și nu numai datorită designului original. Materialul folosit se potrivește bine, iar faptul că tanga este fără cusături contribuie la confortul său. Despre lenjerii cu un astfel de grad de calitate nu putem spune nimic rău. Materialul extrem de plăcut și croiala genială se așează perfect și, mai ales, arată grozav.
| Material | Bumbac, Modal |
|---|---|
| Compoziție | 18 % elastan, 41 % modal, 41 % bumbac |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113231103 |
10 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Ele sunt excelente
prietenul meu mi le-a recomandat și am terminat și eu cu ele
Republica Cehă
Sunt mulțumit
Chiloți frumoși cu material plăcut
Republica Cehă
Aspect
Bunuri de calitate, aspect simplu genial
Republica Cehă
Entuziasm
Formă frumoasă
Republica Cehă
Super
prețuri bune, calitate
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase