| Viteza de livrare: | vineri 24.4. la dvs. |
| vineri 24.4. pentru ridicare | |
| vineri 24.4. la dvs. | |
| Cargus | vineri 24.4. la dvs. |
| FAN Courier | vineri 24.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| LEE COOPER - FEMEI | |
| CHILOȚI DAMĂ | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 68-73 |
| M | 74-79 |
| L | 80-85 |
| XL | 86-91 |
|
255 lei
42 lei
23 lei
Cod: GIGA
|
| Veți economisi 214 lei |
|
|
✅ 8 lei pe bucată (cu codul: GIGA) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 23 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473151551 |
Cauți lenjerie intimă care să îți ofere confort maxim și să arate grozav?Chiloții damă Lee Cooper sunt fabricați dintr-un material de calitate, plăcut pe piele și ideal pentru purtarea zilnică.Chiloții au un croi clasic și modelele lor sălbatice îți vor ridica cu siguranță moralul.
Datorită combinației de bumbac și elastan, te vei bucura de o moliciune și un confort perfecte.Bumbacul este în mod natural respirabil și delicat cu pielea, ceea ce vei aprecia în purtarea zilnică.Elastanul adăugat oferă materialului elasticitatea necesară, astfel încât chiloții își păstrează forma și se adaptează perfect siluetei tale.Acest material evacuează bine umezeala și previne supraîncălzirea neplăcută, fiind ideal pentru femeile care preferă lenjerie intimă confortabilă și funcțională pentru orice ocazie.
Chiloții Lee Cooper vor aduce o adevărată sălbăticie în garderoba ta!Modelele unice și combinațiile de culori sunt potrivite pentru toate rebelele care nu se tem să atragă atenția.Elasticul țesut în talie este decorat cu un logo simplu, care nu va lăsa pe nimeni să se îndoiască de gustul tău ales.Croiul clasic îți asigură suficient confort pe tot parcursul zilei, fie că te așteaptă o zi lungă la muncă sau o întâlnire fierbinte.
Chiloți damă și alte tipuri de lenjerie intimă de cea mai înaltă calitate găsești la brandul Lee Cooper, care este popular în rândul clienților din întreaga lume.Depinde doar de tine dacă alegi piese colorate, modele personalizate sau clasice atenuate.Dacă îți dorești lenjerie intimă pentru purtarea zilnică, care să nu te dezamăgească, atunci Lee Cooper este alegerea potrivită.
Pentru ca chiloții să își păstreze moliciunea și elasticitatea cât mai mult timp, respectă aceste instrucțiuni:
Sfat: Lenjeria ta intimă preferată merită un tratament delicat.Și pentru că dorim să îți dureze mult timp, oferim și o mulțime de accesorii pentru spălare, care vor asigura o curățenie perfectă și protecția materialului.
| Model | are o înălțime de 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | da |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473151551 |
1 867 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
slipuri
Chiloți la un preț frumos. Ele sunt foarte confortabile pe corp. Sunt mulțumită
Republica Cehă
slipuri
preț excelent
România
3Pack chiloti dama multicolori
Material foarte bun,arata exact ca in poze.
Republica Cehă
Slipuri
Viteza de livrare calitate la un preț rezonabil
Republica Cehă
slipuri
Se potrivește bine
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase