| Viteza de livrare: | joi 21.5. la dvs. |
| joi 21.5. pentru ridicare | |
| joi 21.5. la dvs. | |
| Cargus | joi 21.5. la dvs. |
| FAN Courier | joi 21.5. la dvs. |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Produs nou
58 Articol buc.
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| VOXX | |
| ȘOSETE | |
| MĂRIME | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 20 lei pe pereche (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 60 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Compoziție | 75 % bumbac, 10 % polipropilenă, 10 % poliamidă, 5 % elastan |
| Înălțime șosete | până la gleznă |
| Clasa de căldură | A (între +10°C și +35°C) |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Producător | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007132 |
Bucură-te de confort maxim și stil cu șosetele scurte VoXX.Alegerea ideală pentru purtarea zilnică, activități sportive și zilele călduroase, când vrei să te simți pur și simplu confortabil.Aceste șosete combină un conținut ridicat de bumbac, un croi practic și o producție cehă de calitate.
Șosetele sunt fabricate dintr-un amestec de bumbac și fibre sintetice, ceea ce le asigură mângâiere, respirabilitate și confort pe tot parcursul zilei.Datorită elastanului, șosetele VoXX sunt flexibile și se adaptează bine piciorului tău.În același timp, sunt suficient de rezistente pentru a face față activităților solicitante și spălărilor frecvente.
Croiul scurt este ideal pentru încălțămintea joasă, cum ar fi adidașii sau pantofii de vară.Culorile universale vor încânta toți iubitorii de clasic și vei putea asorta șosetele cu orice ținută.Șosetele VoXX sunt ideale pentru purtarea zilnică și pentru activități sportive solicitante, când vei aprecia flexibilitatea lor și capacitatea de a elimina umezeala.
Pentru ca noile tale șosete preferate să dureze mult timp, îți recomandăm să urmezi aceste sfaturi de întreținere.
Sfat:Devino expert în întreținerea lenjeriei intime datorită sfaturilor din articolul nostru și oferă pieselor tale preferate îngrijirea pe care o merită.
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Compoziție | 75 % bumbac, 10 % polipropilenă, 10 % poliamidă, 5 % elastan |
| Înălțime șosete | până la gleznă |
| Clasa de căldură | A (între +10°C și +35°C) |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Fabricat în Rep. Cehă | da |
| Producător | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007132 |
4 367 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
șosete
Super
Republica Cehă
super
confortabil pe picior, se ține bine și nu apasă
Republica Cehă
3PACK șosete VoXX negru (Codex)
Satisfacție. Pot recomanda fără regrete. Plăcute pe picior și de lungă durată.
Franța
Șosete VOXX
Sunt foarte mulțumit de calitatea acestor șosete și sunt foarte confortabile de purtat.
de purtat.
Franța
Șosete VOXX
Sunt foarte mulțumit de calitatea acestor șosete și sunt foarte confortabile de purtat.
de purtat.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase