| Viteza de livrare: | marți 26.5. la dvs. |
| marți 26.5. pentru ridicare | |
| marți 26.5. la dvs. | |
| Cargus | marți 26.5. la dvs. |
| FAN Courier | marți 26.5. la dvs. |
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| MĂRIME | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
279 lei
274 lei
219 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 5 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 0 |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 219 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Material | Fibră artificială |
|---|---|
| Compoziție | 79 % poliamidă, 21 % elastan |
| Armătură | da |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113213932 |
Elegantul și mai ales confortabilul sutien Calvin Klein este o alegere ideală și se numără printre cele mai populare produse pentru damă ale brandului Calvin Klein. Acest sutien este dotat cu armătură, are o bandă elastică largă în talie, iar bretelele sale largi garantează un confort maxim în timpul activităților sportive sau de agrement preferate.
| Material | Fibră artificială |
|---|---|
| Compoziție | 79 % poliamidă, 21 % elastan |
| Armătură | da |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător de rufe | nu |
| Importator | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Țările de Jos, service.eu@calvinklein.com |
| Producător | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113213932 |
6 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Perfect
Material perfect
Republica Cehă
Vă felicit
Confortabil de purtat, frumos.... Nu știu cum să laud bunurile mai mult .-)
Republica Cehă
Sprijin
sutien frumos și fin
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase