| Viteza de livrare: | marți 26.5. la dvs. |
| marți 26.5. pentru ridicare | |
| marți 26.5. la dvs. | |
| Cargus | marți 26.5. la dvs. |
| FAN Courier | marți 26.5. la dvs. |
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| RALPH LAUREN - BĂRBAȚI | |
| BOXERI LUNGI / BOXERI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
196 lei
170 lei
136 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 27 lei |
|
|
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 136 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 3614712761615 |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| EAN | 3614712761615 |
10 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
De lux
Produs frumos. Un pic mai luxos, dar probabil merită pentru acest produs de calitate.
Republica Cehă
încă ok după uscare
Am fost curioasă să văd cum vor arăta după spălare și uscare, pentru că știm cu toții cum se scrie mereu că mașina de spălat și uscătorul pot și atunci ai lenjeria ruinată acasă. Din fericire totul este în regulă și de aceea îl recomand.
Republica Cehă
Super super super supeeer
Amestec de bumbac și elastan = super, super, super.
Republica Cehă
Le voi aprecia
Voi aprecia mai ales pentru sport. Îi port sub ținuta mea de antrenament. Sunt de fapt tăiați într-un mod mai sportiv, așa că e grozav.
Republica Cehă
Tare
O adevărată plăcere să te îmbraci. De fapt, nu voi schimba brandul.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase