| Viteza de livrare: | joi 23.4. la dvs. |
| joi 23.4. pentru ridicare | |
| joi 23.4. la dvs. | |
| Cargus | joi 23.4. la dvs. |
| FAN Courier | joi 23.4. la dvs. |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Produs nou
0 Articol buc.
Acest produs nu mai există în stoc
Atenționare: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| DIESEL - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI/SLIPURI/JOCKS | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚĂ ȘOLDURI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
239 lei
159 lei
119 lei
Cod: TURBO
|
| Veți economisi 80 lei |
|
|
✅ 40 lei pe bucată (cu codul: TURBO) |
|
✅ LIVRARE GRATUITĂExpediere de la 10 lei |
✅ Livrare peste trei zile |
✅ 120 de zile pentru a returna bunurile |
✅ 98% clienți mulțumiți |
✅ Peste 400.000 de piese de lenjerie la prețuri avantajoase |
✅ Transport gratuit de la 209 lei |
|
✅ Preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 119 lei Reducerile sunt calculate din prețul inițial. Transportul gratuit este calculat după ce codurile de reducere au fost deduse. Vreți să vă asigurați că nu mai pierdeți nicio reducere? Înscrieți-vă la buletinul informativ din partea de jos a paginii. |
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837154462 |
Mizează pe combinatia dovedită de stil, confort și calitate cu acești boxeri pentru bărbați de la Diesel.Designul elegant și banda elastică proeminentă cu logo-ul iconic îți vor oferi încredere, indiferent unde te afli – acasă, la muncă sau în călătorii.
Boxerii sunt fabricați dintr-un amestec plăcut de bumbac și elastan.Datorită acestui fapt, sunt nu doar moi și plăcuți la atingere, dar și suficient de elastici, astfel încât să se potrivească perfect și să se adapteze corpului tău, fără a-ți limita mișcarea.În plus, bumbacul este respirabil și potrivit chiar și pentru persoanele cu pielea sensibilă, ceea ce vei aprecia pe parcursul întregii zile.
Designul monocrom cu bandă elastică contrastantă este modern și atemporal.Banda elastică cu logo Diesel nu doar că arată grozav, dar și ține bine, nu se taie în piele și boxerii rămân în siguranță la locul lor, fie că stai la o ședință de lucru sau urci pe munte.Pantofii mai scurți nu se rulează sub pantaloni și asigură libertate și mișcare naturală.
Brandul iconic de îmbrăcăminte și lenjerie Diesel te va încânta cu stilul său simplu cu elemente originale.Datorită acestui fapt, se potrivește perfect în orice garderobă și îți va scoate în evidență personalitatea unică.Indiferent dacă alegi boxeri pentru bărbați sau un sutien pentru femei, te poți aștepta întotdeauna la materiale fine și croieli elaborate, care ți se vor potrivi perfect.
Pentru ca lenjeria ta preferată să dureze mult timp, îți recomandăm să urmezi aceste sfaturi.
Sfat:Găsirea piesei potrivite de lenjerie care să ți se potrivească perfect poate fi uneori dificilă.Când o găsești, merită să ai grijă de ea pentru a te bucura de ea mult timp.Sfaturi despre cum să faci asta găsești în articolul nostru.
| Model | are 185 cm înălțime, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | împletit |
| Cu picior | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător de rufe | da |
| Importator | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producător | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837154462 |
20 oamenii au cumpărat
Comentariile din limbile străine sunt traduse cu ajutorul aplicației de traducere DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Ce explozie.
UZURĂ PLĂCUTĂ, REZISTENȚĂ LA CULOARE, REZISTENȚĂ (NU SE ÎNTINDE)
Republica Cehă
Sunt mulțumit
tăiere bună
Republica Cehă
Tare
Cool și la prețuri rezonabile
Republica Cehă
Recomand
calitate 100%
Republica Cehă
kvalitní
kvalitní
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
Punga pentru rufe delicate este un ajutor minunat. Puteți spăla separat hainele delicate sau hainele cu cârlige și puteți preveni deteriorarea celorlalte rufe.
de returnare
recomandă un magazin
lenjerie intimă la prețuri avantajoase